top
logo

Képekben

Ma 2018. március 25., vasárnap, Irén és Írisz napja van. Holnap Emánuel napja lesz.

Címlap TAO támogatás 2017/2018 Röplabda
Röpladba TAO pályázat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2017. december 13. szerda, 20:40

Röplabda szakosztály


Sikeres TAO pályázat!

Az idei évtől a röplabda sport számára is megnyílt a lehetőség a látvány-csapatsport – közismert nevén Tao támogatási rendszerben való részvételre. Pályázati anyagunkat a Magyar Röplabda Szövetség jóváhagyta, azonban ezt követően nekünk kell megtalálnunk azokat a vállalkozásokat, amelyek társasági adójuk egy részét felajánlva támogatnák egyesületünket. Ezért cserébe bizonyos mértékű adókedvezményben is részesülnek, így lényegében mindkét fél jól jár. A támogatás nyújtásának egyedüli feltétele, hogy a cég az adott évben nyereségesen működjön – tehát keletkezzen társasági adófizetési kötelezettsége.
Kérjük, amennyiben ismeretségi körükben tudnak olyan cégről, aki esetleg szívesen támogatná egyesületünket, jelezzék számunkra az alábbi elérhetőségen.


Dezső Béla
20/433-6944
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

SFP dokumentum

SFP jóváhagyott dokumentum

SFP jóváhagyott dokumentum 2

Módosítás dátuma: 2017. december 15. péntek, 15:58
 

bottom

Támogatja a Joomla!. Designed by: free Joomla templates register co uk domain Valid XHTML and CSS.