top
logo

Képekben

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Dezső Béla   
2013. szeptember 20. péntek, 00:00
rplabdawebCsapataink a 2013-2014-es bajnoki szezonban a következő bajnokságokban szerepelnek
 
Felnőtt női csapatunk: NB II
Serdülő csapatunk: OSB
Gyermek csapatunk: OGYB, KMO-i. Regionális Bajnokság
Mini csapatunk: Országos Mini Bajnikság
N-F2-001 2013.09.28 14:00 Pécs 1. PEAC - H. Zrínyi SE
N-F2-002 2013.09.28 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - Kalocsai SE
N-F2-003 2013.09.28 17:00 Budaörs 1. BDSE - Tatai Atlétikai Club
N-F2-004 2013.09.28 16:00 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - Közgáz SC és DSK
N-F2-005 2013.10.06 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - Közgáz SC és DSK
N-F2-006 2013.10.06 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-007 2013.10.06 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - BDSE
N-F2-008 2013.10.06 15:00 Pécs 1. PEAC - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-009 2013.10.12 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - H. Zrínyi SE 
N-F2-010 2013.10.12 17:00 Budaörs 1. BDSE - PEAC
N-F2-011 2013.10.12 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - Kalocsai SE
N-F2-012 2013.10.12 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - Tatai Atlétikai Club
N-F2-013 2013.10.20 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - Tatai Atlétikai Club
N-F2-014 2013.10.20 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - Közgáz SC és DSK
N-F2-015 2013.10.19 14:00 Pécs 1. PEAC - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-016 2013.10.19 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - BDSE
N-F2-017 2013.10.27 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - BDSE
N-F2-018 2013.10.26 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-019 2013.10.26 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - PEAC
N-F2-020 2013.10.27 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - Kalocsai SE
N-F2-021 2013.11.10 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - Kalocsai SE
N-F2-022 2013.11.10 15:00 Pécs 1. PEAC - Tatai Atlétikai Club
N-F2-023 2013.11.09 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - Közgáz SC és DSK
N-F2-024 2013.11.09 17:00 Budaörs 1. BDSE - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-025 2013.11.16 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - H. Zrínyi SE
N-F2-026 2013.11.16 13:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - BDSE
N-F2-027 2013.11.17 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-028 2013.11.17 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - PEAC
N-F2-029 2013.11.24 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - PEAC
N-F2-030 2013.12.08 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-031 2013.11.24 16:00 Tatabánya 2. BDSE - Tatai Atlétikai Club
N-F2-032 2013.11.23 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-033 2013.11.30 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - H. Zrínyi SE
N-F2-034 2013.11.30 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - Tatai Atlétikai Club
N-F2-035 2013.11.30 17:00 Budaörs 1. BDSE - Kalocsai SE
N-F2-036 2013.12.07 13:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - PEAC
N-F2-037 2013.12.15 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-038 2013.12.14 15:00 Pécs 1. PEAC - BDSE
N-F2-039 2013.12.15 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-040 2013.12.15 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - Közgáz SC és DSK
N-F2-041 2014.01.26 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - H. Zrínyi SE
N-F2-042 2014.01.25 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - Kalocsai SE
N-F2-043 2014.01.25 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - PEAC
N-F2-044 2014.01.25 17:00 Budaörs 1. BDSE - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-045 2014.02.01 17:00 Budaörs 1. BDSE - H. Zrínyi SE
N-F2-046 2014.02.01 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-047 2014.02.02 15:00 Pécs 1. PEAC - Közgáz SC és DSK
N-F2-048 2014.02.02 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - Tatai Atlétikai Club
N-F2-049 2014.02.09 13:00 Kalocsa 1. Kalocsai SE - H. Zrínyi SE
N-F2-050 2014.02.09 16:00 Tatabánya 2. Tatai Atlétikai Club - PEAC
N-F2-051 2014.02.08 11:00 Budapest 1. Közgáz SC és DSK - Központi Röplabda Akadémia
N-F2-052 2014.02.08 15:30 Szombathely 1. Haladás VSE-SZoESE - BDSE
N-F2-053 2014.02.23 11:00 Budapest 2. H. Zrínyi SE - Haladás VSE-SZoESE
N-F2-054 2014.02.22 17:00 Budaörs 1. BDSE - Közgáz SC és DSK
N-F2-055 2014.02.22 16:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - Tatai Atlétikai Club
N-F2-056 2014.02.22 15:00 Pécs 1. PEAC - Kalocsai SE
 
N-F2-036 2013.12.07 13:00 Budapest 1. Központi Röplabda Akadémia - PEAC
Módosítás dátuma: 2013. szeptember 20. péntek, 09:09
 

bottom

Támogatja a Joomla!. Designed by: free Joomla templates register co uk domain Valid XHTML and CSS.