logo

Képekben

Ma 2018. január 18., csütörtök, Piroska napja van. Holnap Sára és Márió napja lesz.

Címlap
A Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium dobogós helyeket szerzett a XIX. Történelmi váltófutáson " Az 1848 - 49-es szabadságharc emlékére" PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Egri Gyula
2011. október 09. vasárnap, 14:02

19._Trtnelmi_vltfuts_kegyelet_vlt_070

2011-10-09. A Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium dobogós helyeket szerzett a XIX. Történelmi váltófutáson " Az 1848 - 49-es szabadságharc emlékére"

Budapesti Atlétikai Szövetség hagyományosan az idén is megrendezte a nagyszabású váltófutó versenyét. Ahol a Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium fiú csapata 2. a lányok csapata 3. helyezést értek el. Váltócsapat létszáma: 13 fő. a futóknak 300-tól 800 méterig terjedő szakaszokat kellett teljesíteniük. A felnőtt nőknél 10km-en Fuchs Renáta a Budaörsi DSE atlétája 3 . helyen ért célba. A verseny útvonala:Rajt: Vérmez_ - Attila út - Váralja utca - Szarvas tér - Ybl Miklós tér -Lánchíd utca - Clark Ádám tér - Lánchíd - Eötvös tér - József Attila utca -Andrássy út - Hősök tere - Cél: 56-osok tere. A táv hossza: 6500 m. Csapatok: