Ma 2018. január 18., csütörtök, Piroska napja van. Holnap Sára és Márió napja lesz.

Címlap Hírek Zsíros Mihály 7. Generali Duna-parti Futógála győztese!
Zsíros Mihály 7. Generali Duna-parti Futógála győztese! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2010. május 30. vasárnap, 21:47

Régi-új győztesek, közel 3000 résztvevő és kiváló idő. Ez volt a 7. Generali Duna-parti Futógál Kellemes tavasz végi időjárás és csodálatos dunai panoráma fogadta szombaton délután a 7. Generali Duna-parti Futógála résztvevőit. Az eseményre 2850-en jöttek el, hogy sportolva vegyék birtokukba a Pesti alsó rakpartot.Késő délután, remek időben rajtolt a 10 kilométeres táv mezőnye. A leghosszabb távon indulók egészen a közgazdaság-tudományi egyetem épületéig futottak, majd ott fordultak vissza az Újpesti alsó rakparton lévő cél felé.

A férfiaknál a T-Home Vivicittát is megnyerő Zsiros Mihály gyakorlatilag üldözők nélkül, simán nyerte a versenyt. Misi a célba érkezés után azt mondta, nem ismerte a mezőnyt, ezért nem is kezdett gyors tempóban. A táv elején egy három főből álló élbollyal együtt haladt, amelytől aztán olyannyira meglépett, hogy 3-4 kilométer után már végig egyedül futott.A 7. Generali Duna-parti Futógála az eredményhirdetésekkel a kora esti órákban fejeződött be.